Jakbysmy mieli stadion na 22k to wtedy Sarapara dłużej trzymałaby stołek
Zresztą to nie pojemność jest problemem tego stadionu ale wszystko wokol, jak sam zresztą na końcu przyznałes. To że nie mamy sukcesów sportowych to nie jest wina stadionu. Kibice chodzący na mecze byli na przestrzeni lat olewani/okłamywani/głodni i sflustrowani. I tak można długo rozmawiać