Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21962
Stary 06.07.2022, 11:58
Jakbysmy mieli stadion na 22k to wtedy Sarapara dłużej trzymałaby stołek

Zresztą to nie pojemność jest problemem tego stadionu ale wszystko wokol, jak sam zresztą na końcu przyznałes. To że nie mamy sukcesów sportowych to nie jest wina stadionu. Kibice chodzący na mecze byli na przestrzeni lat olewani/okłamywani/głodni i sflustrowani. I tak można długo rozmawiać
Odpowiedz cytując