|
To jest wręcz żenujący chwyt, tj "macie co sami chcieliście", czyli w domyśle winni kibice..
Typowe dla nie tylko Królewskiego, ale wiecznie sfochowanego Jażdżyńskiego.
I to jest w zasadzie ekshibicjonizm, ukazujący, ze właściciele nie mają koncepcji jak zarządzać skutecznie klubem, bardziej szukają alibi pod ewentualną wtopę niż sami chcą zarządzać. Potwierdza to zresztą ta cała komedia z rzekomymą dymisją Dawida, odejściem Bałazińskiego i poszukiwaniem prezesa, na kórego rzekomo nie ma chętnych.
To może ....a nie należało wywalać Obiego, co mózgowcy?
Oj, nie wróży to dobrze na przyszłość...
|