Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3119
Stary 05.07.2022, 23:06
To jest wręcz żenujący chwyt, tj "macie co sami chcieliście", czyli w domyśle winni kibice..
Typowe dla nie tylko Królewskiego, ale wiecznie sfochowanego Jażdżyńskiego.


I to jest w zasadzie ekshibicjonizm, ukazujący, ze właściciele nie mają koncepcji jak zarządzać skutecznie klubem, bardziej szukają alibi pod ewentualną wtopę niż sami chcą zarządzać. Potwierdza to zresztą ta cała komedia z rzekomymą dymisją Dawida, odejściem Bałazińskiego i poszukiwaniem prezesa, na kórego rzekomo nie ma chętnych.


To może ....a nie należało wywalać Obiego, co mózgowcy?


Oj, nie wróży to dobrze na przyszłość...
Odpowiedz cytując