|
Specustawa pozwala na przyspieszony tryb przetargu publicznego, ale i tak nie nie mają praktycznie szans zdążyć że wszystkim.
Chyba nie ma osoby w Krakowie i Polsce która ma inne zdanie o tym co ma zbudowano za 600 mln. Dwa ładniejsze stadiony można było zbudować za tą kasę. I to jeszcze w latach tańszych materiałów budowlanych.
Nie wiem czy trybuny będą polaczone z okrąglakiem, ale na pewno będą połączenia między samymi trybunami, czyli z narożników na trybunę C i G.
Skala tej kwoty (90 mln) mnie osobiście zupełnie nie dziwi. Powinna być już jednak teraz jej waloryzacja, skoro od 2 lat była na tyle zaplanowana.
|