Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21956
Stary 05.07.2022, 09:35
Nikt tego nie rozumie i nikt za to nie beknął. To jeden z większych wałków Majrchowskiego i jego kumpli. Oczywiście, że dało się stadion zrobić dwa razy taniej i dwa razy lepiej, ale wtedy wiele milionów nie poszło by do kieszeni pewnych ludzi...

Przez kolejne dekady pozostaje tylko "pudrować" go z wierzchu, do czasu aż będzie niezdatny do użytku i trzeba będzie go rozebrać i postawić nowy. Nie wiem, czy tego dożyjemy

P.S. Ogólnie stadiony większe niż 25 tysięcy siedzeń mają w Polsce sens tylko w dwóch przypadkach a) gdy jest to Stadion Narodowy lub b) gdy drużyna, która na nim rozgrywa mecze, gra rok w rok w LM. Oczywiście punkt "b" był do tej pory poza zasięgiem jakiejkolwiek polskiej drużyny.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 05.07.2022 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując