aNouc napisał(a):

|
Bo chyba już nic się nie da zrobić. Taniej byłoby zburzyć go i postawić nowy.
|
Stadion przerobić na hale sportowe (dwa piętra: do koszykówki, siatkówki, hokeja, ręcznej, siłownie, etc.). Starą halę zburzyć i zbudować tam nowy stadion.