Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5593
Stary 04.07.2022, 18:02
(potwierdzone w kuluarach info)

Najkorzystniejszą wersją dla klubu jest abyśmy kupowali dostęp do każdego meczu Wisły odrębnie zamiast pakietu.

Wersja 4*10 zł jest dużo bardziej opłacalna dla Wisły niż 40 zł/m-c za pakiet. Oczywiście mowa wyłącznie o wersji internetowego streamingu.
Odpowiedz cytując