|
(potwierdzone w kuluarach info)
Najkorzystniejszą wersją dla klubu jest abyśmy kupowali dostęp do każdego meczu Wisły odrębnie zamiast pakietu.
Wersja 4*10 zł jest dużo bardziej opłacalna dla Wisły niż 40 zł/m-c za pakiet. Oczywiście mowa wyłącznie o wersji internetowego streamingu.
|