Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7621
Stary 04.07.2022, 09:10
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Tak oglądali.Czyli jednak można zrobić normalną transmisję i ani klub od tego nie zbankrutuje ani nie odkryjemy się z naszą super nowatorską taktyką i unikalnym ustawieniem
To Mielec zabronił transmisji, podobnie jak z Koroną Kielce, wiec odwal się od klubu. Chcesz się wypowiadać, to zadaj sobie minimum trudu i sprawdź jak naprawdę było.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując