krysztal napisał(a):

|
Tak oglądali.Czyli jednak można zrobić normalną transmisję i ani klub od tego nie zbankrutuje ani nie odkryjemy się z naszą super nowatorską taktyką i unikalnym ustawieniem
|
To Mielec zabronił transmisji, podobnie jak z Koroną Kielce, wiec odwal się od klubu. Chcesz się wypowiadać, to zadaj sobie minimum trudu i sprawdź jak naprawdę było.