Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90158
Stary 04.07.2022, 08:43
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że nie działa tutaj moderacja, bo tacy osobnicy jak wolfy i Karherop już dawno otrzymaliby bana za te żałosne ataki ad personam wobec innych użytkowników. To jest już typowy syndrom oblężonej twierdzy - kto nie z nami, ten wróg i agent. Takimi wpisami to prezentujecie poziom GrzesiaS z wislaportal.
Jak działała tutaj moderacja a forum było gigantyczne - to ja tu byłem moderatorem Żeby była jasność - wielkość forum to nie była żadną miarą moją zasługa, a jego obecna redukcja nie wynika z braku moderacji. Po prostu fora odeszły do lamusa zastąpione bardziej chaotycznymi formami wymiany poglądów, a Wisła przestała być hegemonem.
Ale i tak pewnie przeżyłbyś rozczarowanie - w pierwszej kolejności kilku frustratów dostałoby z automatu bany za spamowanie i pisanie nie na temat, zanim zdążyliby kogokolwiek sprowokować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.07.2022 o godz. 08:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując