OnizukaTSW napisał(a):

|
Szkoda że nie działa tutaj moderacja, bo tacy osobnicy jak wolfy i Karherop już dawno otrzymaliby bana za te żałosne ataki ad personam wobec innych użytkowników. To jest już typowy syndrom oblężonej twierdzy - kto nie z nami, ten wróg i agent. Takimi wpisami to prezentujecie poziom GrzesiaS z wislaportal.
|
Jak działała tutaj moderacja a forum było gigantyczne - to ja tu byłem moderatorem

Żeby była jasność - wielkość forum to nie była żadną miarą moją zasługa, a jego obecna redukcja nie wynika z braku moderacji. Po prostu fora odeszły do lamusa zastąpione bardziej chaotycznymi formami wymiany poglądów, a Wisła przestała być hegemonem.
Ale i tak pewnie przeżyłbyś rozczarowanie - w pierwszej kolejności kilku frustratów dostałoby z automatu bany za spamowanie i pisanie nie na temat,
zanim zdążyliby kogokolwiek sprowokować.