OnizukaTSW napisał(a):

|
Szkoda że nie działa tutaj moderacja, bo tacy osobnicy jak wolfy i Karherop już dawno otrzymaliby bana za te żałosne ataki ad personam wobec innych użytkowników. To jest już typowy syndrom oblężonej twierdzy - kto nie z nami, ten wróg i agent. Takimi wpisami to prezentujecie poziom GrzesiaS z wislaportal.
|
Jeśli tak twierdzisz to w najgorszym wypadku zrownujesz się znani chcąc nas wykluczyć.
Jak byś zauważył to z chęcią wchodzę w dyskusję, ale do pewnego, akceptowalnego poziomu. Plucie jadem i wyzywanie właścicieli nie sprawia mi radości, a mam wrażenie że niektórym jeszcze jak. Można się kłócić ale "srać do własnego gniazda" nigdy nie pojmę. I
Reszty, szkoda nawet komentować. Popatrz najpierw kto kogo atakuje personalnie a potem wydaj oceny.