Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7615
Stary 03.07.2022, 14:34
Młodych można wyróżnić, wszakze grali z 2 ligowcem, a cała nasza ofensywa to byli młodzieżowcy: Szywacz, Chmiel, Duda, Młyński i Plewka, najstarszy z nich (22 lata). Do tego Wachowiak i Biegański.

Stworzyli całkiem sporo zagrozenia, powiem nawet że zdominowali spadkowicza z 1 ligi i z tego punktu można ich pochwalić.

Młodzi będą funkcjonować w tym zespole, ale nie wszyscy na raz i bardzo stopniowo. Mam jednak wrażenie że gdybyśmy na dziś mieli wystawić 11 under 22 lata to bylibyśmy top 3 w Polsce.

Biegański - Gruszkowski, Hoyo, Niewiadomski, Wachowiak- Starzyński, Plewka, Szywacz, Duda, Młyński - Barton

Każdy z szansami na grę w 1 lidze
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.07.2022 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując