wolfy napisał(a):

|
Polecam opcję ignoruj. Przekonasz się że 90% bydła robi może 5 osób, za to bardzo aktywnych.
|
Podbijam. Bardzo dobra opcja, szczególnie na ściek który pracuje dla 2 strony błon.
Żeby nie offtopowac to jesli dojdzie napastnik o którym mówił Brzęczek to może być naprawde ciekawy ruch. Pomyslalbym jeszcze o LO, bo ta opcja wygląda u nas bardzo biednie obstawiona.