Elendil napisał(a):

Wiadomo, że wszystko zferyfikuje liga, ale... jakich wy się transferów spodziewaliście do klubu 1-ligowego? Topowych graczy z ekstraklasy i innych lig? Na tę chwilę (zakładając, że Colley nie odejdzie), potrzebny nam jest napastnik, do tego jeszcze kilku graczy można odpalić/wypożyczć (Skvarka, Kuve) i jedziemy z koksem. Żadne gwiazdy nie przyjdą, sorry. Chyba że takie 40+
|
Tym bardziej zaskakująco dużą wartość może mieć zatrzymanie zawodników pozyskanych jeszcze w Ekstraklasie, którzy w poprzednim sezonie nie błyszczeli, ale w 1 Lidze może to wyglądać zupełnie inaczej.