Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90151
Stary 02.07.2022, 16:25
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ale o protestach przeciw Cupiałowi i Bednarzowi było głośno na całą Polskę.

Jak można było spaść w lidze w której grała Stal Mielec? Ta organizacyjna Stal Mielec, która na dwa tygodnie przed startem nowego systemu jest kompletnie rozsypana pod względem kadrowym.

To chyba trzeba się zgłosić do Bogusława Wołoszańskiego w wyjaśnieniu sprawy, tej sprawy.



temat Wisły od paru ładnych lat to materiał na caly sezon programu 997 ...

A co do 1 ligi to czasem bedac na działce i majac tam dekoder Polsatu zdarzylo mi sie o zgrozo natrafic na jakis mecz i jedyne co moge napisac to trzeba przygotowac sie na młócke i kopanine,nie ma sensu sprowadzac 1-2 gwiazdy tylko stworzyc zespoł,ZESPÓŁ,czyli fizyka...bieganie ,bieganie,bieganie ,bez tego nie ma nawet co myslec o awansie.

I jeszce urwa bede musial dekodery Polsatu sciagac stamtad zeby Wisle ogladac,nosz co za czasy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 02.07.2022 o godz. 16:31.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując