KOALIK napisał(a):

Ale o protestach przeciw Cupiałowi i Bednarzowi było głośno na całą Polskę.
Jak można było spaść w lidze w której grała Stal Mielec? Ta organizacyjna Stal Mielec, która na dwa tygodnie przed startem nowego systemu jest kompletnie rozsypana pod względem kadrowym.
To chyba trzeba się zgłosić do Bogusława Wołoszańskiego w wyjaśnieniu sprawy, tej sprawy.
|
temat Wisły od paru ładnych lat to materiał na caly sezon programu 997 ...
A co do 1 ligi to czasem bedac na działce i majac tam dekoder Polsatu zdarzylo mi sie o zgrozo natrafic na jakis mecz i jedyne co moge napisac to trzeba przygotowac sie na młócke i kopanine,nie ma sensu sprowadzac 1-2 gwiazdy tylko stworzyc zespoł,ZESPÓŁ,czyli fizyka...bieganie ,bieganie,bieganie ,bez tego nie ma nawet co myslec o awansie.
I jeszce urwa bede musial dekodery Polsatu sciagac stamtad zeby Wisle ogladac,nosz co za czasy.