Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90149
Stary 02.07.2022, 15:33
Jak wcześniej nie mieliśmy kasy ,ale mogliśmy przyciągać zawodników ( w jakimś stopniu) marka klubu i wypromowaniem się. Tak teraz tymbardziej nie mamy kasy i możemy liczyć jedynie na odpady i okazję na koniec okienka transferowego. Trzeba liczyć że Jurek jakoś to poukłada i może ktoś odpali. Nie zamierzam jakoś wybitnie narzekać na te transfery, wiadomo w jakiej sytuacji jesteśmy.
Ostatnio edytowane przez South : 02.07.2022 o godz. 16:08.
Odpowiedz cytując