radekogi napisał(a):

Wątpię, że by to miało tak wyglądac. To tylko animacja komputerowa.
Wizualizacja stadionu w photoshopie też nie wygląda jakoś źle, a na real wyszła katastrofa.
Bo taka animacja ma w sobie dużo przesady, która zawiera nienaturalne kolory, wszystko takie wyczyszczone dookoła, lśniące szkło, różowy odcień na trybunie, fasada bielsza od zębów murzyna,przystrzyżony trawnik, gładziutki deptak.
Coś tam pomalują, tak jak byś se odświeżył ścianę w pokoju, sprzątaczki szyby wyczyszczą, i będzie. Bo nawet patrząc na tą wizualizację - choć mocno przesadzoną, nie zauważam jakichś wielkich zmian w konstrukcji, zasłonięciu trybun, okrąglaka, połączeniu dachów, żeby stadion stanowił jednolitą bryłę, po prostu jakby firma sprzątająca przyszła, pomalowała fasadę na biało, użyła karchera do mycia szyb i tyle.
Po prostu źle to wygląda, nawet na tej wizualizacji, która jest doskonałym przykładem na to, że architekci nie mają pomysłu co z tym stadionem zrobić. Bo chyba już nic się nie da zrobić. Taniej byłoby zburzyć go i postawić nowy. Ale wiadomo, trzeba się męczyć dalej..