Cytat:
Jest napastnik - nie jest to Polak - którego bardzo chcę i prowadzimy z nim rozmowy od paru ładnych miesięcy, bo rozmawiamy od czasu kiedy jeszcze byliśmy w Ekstraklasie. Mam nadzieje, że zakończy się to pozytywnie. Na dziś sytuacja wygląda tak, że ten zawodnik ma ważny kontrakt w swoim klubie, ale jest to taki zawodnik, który pasowałby do naszej filozofii gry i mi osobiście.
Cały czas analizujemy wielu zawodników, których prześledziliśmy, ale są też następni przez nas filtrowani. Wiemy, że nie mamy zbyt wiele czasu, ale też nie chcemy ulegać presji. Chcemy podjąć rozsądną decyzję. Okienko transferowe zamyka się na koniec sierpnia, ale tak jak powiedziałem - jeśli uda się pozyskać tego napastnika, o którym myślę i z którym rozmawiamy - to będziemy bardzo zadowoleni. I potem de facto będziemy już czekać na jakieś okazje. Chcemy być przygotowani na to, aby było nas na to stać.
|
Jerzy Brzęczek po meczu Wisła 3:0 GKS Jastrzębie |
www.instagram.com/wislakrakowsa