TSWojtas napisał(a):

Ja winie właścicieli za spadek i bardzo słabe zarządzanie sportowe od 2 lat.
Brak sprowadzania dobrych zawodników a w zamian wagony szrotu.
|
Ale to co innego niż wmawianie sobie i innym że zawodnik poza naszym zasięgiem by u nas grał gdybyśmy nie spadli, więc go "straciliśmy".
Paradoksalnie - Gio przyszedł tylko z powodu złej polityki kadrowej na którą narzekasz, żeby ratować ekstraklasę. Gdyby nie beznadziejna kadra i polityka sportowa - nigdy byś go w koszulce Wisły nie zobaczył
