Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15316
Stary 02.07.2022, 12:26
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja winie właścicieli za spadek i bardzo słabe zarządzanie sportowe od 2 lat.

Brak sprowadzania dobrych zawodników a w zamian wagony szrotu.
Ale to co innego niż wmawianie sobie i innym że zawodnik poza naszym zasięgiem by u nas grał gdybyśmy nie spadli, więc go "straciliśmy".
Paradoksalnie - Gio przyszedł tylko z powodu złej polityki kadrowej na którą narzekasz, żeby ratować ekstraklasę. Gdyby nie beznadziejna kadra i polityka sportowa - nigdy byś go w koszulce Wisły nie zobaczył
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując