wolfy napisał(a):

|
Nie było żadnych szans na zatrzymanie tego piłkarza co zresztą klub zakomunikował wprost zaraz po jego wypożyczeniu. Jeżeli lubisz się okłamywać to spoko, ale nie wiń za to klubu.
|
Ja winie właścicieli za spadek i bardzo słabe zarządzanie sportowe od 2 lat.
Brak sprowadzania dobrych zawodników a w zamian wagony szrotu.