|
Po tym jak Święty zatrudnił wujka na trenera i przy braku reakcji ze strony odnowicieli + sociosów i po braku reakcji na późniejsze wydarzenia (jedna wygrana w czternastu meczach, w tym porażka z trzecioligowym klubem w PP) wliczając zasłużony spadek, to mnie już nie zdziwi co będzie się działo w klubie.
W ostatnich latach wg klakierów były dwie złe osoby - Cupiał i Bednarz, ewentualnie Jadczak, który utrudnił na pewien czas rządy.
Skoro tak, to niczego pozytywnego nie można się spodziewać.
Wiecie co jest najgorsze?
Za zniszczenie Wisły, za ostatnie sześć lat ani Sarapata z ekipą, ani Jakub z ekipą nie poniosą żadnej odpowiedzialności.
Ale o protestach przeciw Cupiałowi i Bednarzowi było głośno na całą Polskę.
Jak można było spaść w lidze w której grała Stal Mielec? Ta organizacyjna Stal Mielec, która na dwa tygodnie przed startem nowego systemu jest kompletnie rozsypana pod względem kadrowym.
To chyba trzeba się zgłosić do Bogusława Wołoszańskiego w wyjaśnieniu sprawy, tej sprawy.
|