Z takim terminarzem to roz.......imy ta ligę

przejedziemy się jak walcem gdzie Puchatek będzie nadawał ton a tygryski pójdą do boju
Nie może się nie udać, w końcu mamy:
-Rodzinna atmosferę czyli gang Puchatka
- brak presji i klepanie po plecach
- w szatni szrotomierz wyje bał poza skale
Ale przede wszystkim nie założono celu to co się ma nie udać

Głównym sponsorem zostanie DPS
Acha i jeszcze kupcie drogie karnety mamy â hory club â
