TSWojtas napisał(a):

Gio w Amice.
Jak sobie pomyślę że gdyby Nasze kaleki właściciele kupili napastnika i utrzymalibyśmy się w Ekstraklasie to mielibyśmy jego , Fernandeza , Jezusa i napastnika to ogarnia mnie w....ienie.
|
Nie mielibyśmy Gio, od początku było powiedziane że nie ma szans na nic ponad to wypożyczenie. Doszło do skutku tylko z uwagi na wojnę. To był zawodnik poza naszym zasięgiem.