Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15311
Stary 01.07.2022, 15:55
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Gio w Amice.

Jak sobie pomyślę że gdyby Nasze kaleki właściciele kupili napastnika i utrzymalibyśmy się w Ekstraklasie to mielibyśmy jego , Fernandeza , Jezusa i napastnika to ogarnia mnie w....ienie.
Nie mielibyśmy Gio, od początku było powiedziane że nie ma szans na nic ponad to wypożyczenie. Doszło do skutku tylko z uwagi na wojnę. To był zawodnik poza naszym zasięgiem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując