Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
szybciej awansuje do pucharów niż to w realu bedzie wygladac tak jak render
|
ano dokładnie, będzie to z pewnością wyglądało jak nieszczęsna fontanna "Kryształ" na Rynku jako sklepienie muzeum podziemnego
https://dziennikpolski24.pl/fontanna...ar/c3-12525750