|
Znacznie lepiej to wygląda, tylko czy zdążą na 2023? Na okrąglaku też jakiś ekran jest. A co z funkcjonalnością stadionu, w planach było zrobienie przejazdu dla samochodów ciężarowych, żeby mogły wjeżdżać na murawę. A sama murawę trzeba od nowa zrobić, ze wzmocniona konstrukcją, tak aby dało się koncerty organizować. A pomieszczenia biurowe z nieotwieranymi oknami i za drogą klimatyzacją?

Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
|