lazy napisał(a):

Może to jest właśnie źródło wszystkich naszych sportowych problemów. Przez ostatnie sezony WSZYSCY, absolutnie WSZYSCY zawodnicy notują zjazd. Udało się sprzedać Aschrafa i Yawa zanim dopadł ich wirus Wisły. Natomiast wszyscy pozostali, nawet juniorzy się co najmniej nie rozwijają.
Może to szkolenie jest największym problemem? Przecież z wiekiem umiejętności, forma powinny wzrastać. A tymczasem kto nie przyjdzie do Wisły to na początku jest nieźle a po kilku meczach ...
|
W ostatnich latach to mało który sensowny zawodnik pograł w Wiśle dłużej niż chwilę. Więc może się wydawać, że nikt się nie rozwija, ale w rzeczywistości po prostu trwała ciągła selekcja negatywna naszej kadry.
Jaroo1 napisał(a):

|
Podstawa to nie tracić bramek, a z przodu zawsze coś wpadnie...
|
To jest podstawa na 20 remisów w sezonie i 11 miejsce w tabeli.