Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90139
Stary 01.07.2022, 14:14
lazy napisał(a):Wyświetl post
Może to jest właśnie źródło wszystkich naszych sportowych problemów. Przez ostatnie sezony WSZYSCY, absolutnie WSZYSCY zawodnicy notują zjazd. Udało się sprzedać Aschrafa i Yawa zanim dopadł ich wirus Wisły. Natomiast wszyscy pozostali, nawet juniorzy się co najmniej nie rozwijają.
Może to szkolenie jest największym problemem? Przecież z wiekiem umiejętności, forma powinny wzrastać. A tymczasem kto nie przyjdzie do Wisły to na początku jest nieźle a po kilku meczach ...
W ostatnich latach to mało który sensowny zawodnik pograł w Wiśle dłużej niż chwilę. Więc może się wydawać, że nikt się nie rozwija, ale w rzeczywistości po prostu trwała ciągła selekcja negatywna naszej kadry.

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Podstawa to nie tracić bramek, a z przodu zawsze coś wpadnie...
To jest podstawa na 20 remisów w sezonie i 11 miejsce w tabeli.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując