serek.c2 napisał(a):

|
I dlatego większość z nich zostanie w klubie, nie mówiąc o tym, że za kadencji Błaszczykowskiego zdecydowana większość z nich się w ogóle w klubie pojawiła. Ja rozumiem, że można mieć olbrzymie pretensje w temacie "sportowym" do niego, ale odnośnie sponsorów?
|
Tak swietnie z nimi gada ze LVbet odeszlo to kto w zamian?
Wiekszosc zostanie(wiesz czy spekulujesz), na jakich warunkach?
Moim zdaniem pojawienie sie sponsorow zbiegło się w czasie z wywaleniem szarakanow, oczyszczeniem, gwarancja w postaci Kuby jak i otwarciem na sposorow - pierwszy raz od 97 roku.
Ile w tym zaslugi Dawida ? Ja nie jestem przekonany o jego skutecznosci i raczej nie będę mitologizował jego wkładu.
Widzialem go na tej nieszczesnej konferencji, Dawid jest jak Gula - nie nadaje sie.