|
No to można powoli liczyć że jest bliżej zamknięcia kadry niż dalej:
Bramkarze: Biegański, Broda, Frątczak (?)
Środki obrońcy: Mehremic, Łasicki, Hoyo, Skrobanski, Colley (?)
LO: Wachowiak, Niewiadomski,
PO: Jaroch, Gruszkowski, Szot
Środkowi pomocnicy: Basha, Szywacz, Duda, Plewka, Gądek, Fazlagic, Kuvelic, Balic (?), Skvarka (?)
Skrzydłowi: Hugi, Pereira, Młyński, Chmiel, Starzyński, Cisse, Żyro
Napastnicy: Fernandez, Sobol, Barton
Pomijam gości na których w tym roku specjalnie nie liczę: Kuba, Uryga, Ondrasek
W najgorszym wypadku ściągamy napastnika i możemy grać. Reszta uzależniona od kolejnych odejść.
|