Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3105
Stary 30.06.2022, 21:37
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Czelaj ale kto powiedzial ze Dawid ma tak swietne kontakty ze sponsorami ...
I dlatego większość z nich zostanie w klubie, nie mówiąc o tym, że za kadencji Błaszczykowskiego zdecydowana większość z nich się w ogóle w klubie pojawiła. Ja rozumiem, że można mieć olbrzymie pretensje w temacie "sportowym" do niego, ale odnośnie sponsorów?
Odpowiedz cytując