AgresywnyChomik napisał(a):

|
Czelaj ale kto powiedzial ze Dawid ma tak swietne kontakty ze sponsorami ...
|
I dlatego większość z nich zostanie w klubie, nie mówiąc o tym, że za kadencji Błaszczykowskiego zdecydowana większość z nich się w ogóle w klubie pojawiła. Ja rozumiem, że można mieć olbrzymie pretensje w temacie "sportowym" do niego, ale odnośnie sponsorów?