tomytom napisał(a):

No, ok, są rekordowe upały jak na tę porę roku, niektórzy piwkują na wakacjach.
Wszystko fajno, tylko po cholerę od razu na forum włazić?
David (jeszcze) prezes to nie Coperfield. Ktoś potrafi podać jakiś racjonalny argument dla tego typu sponsora za pozostaniem z nami w I lidze?
|
Czelaj ale kto powiedzial ze Dawid ma tak swietne kontakty ze sponsorami ...