Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3103
Stary 30.06.2022, 20:23
tomytom napisał(a):Wyświetl post
No, ok, są rekordowe upały jak na tę porę roku, niektórzy piwkują na wakacjach.
Wszystko fajno, tylko po cholerę od razu na forum włazić?
David (jeszcze) prezes to nie Coperfield. Ktoś potrafi podać jakiś racjonalny argument dla tego typu sponsora za pozostaniem z nami w I lidze?
Czelaj ale kto powiedzial ze Dawid ma tak swietne kontakty ze sponsorami ...
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując