Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3102
Stary 30.06.2022, 19:35
No, ok, są rekordowe upały jak na tę porę roku, niektórzy piwkują na wakacjach.
Wszystko fajno, tylko po cholerę od razu na forum włazić?
David (jeszcze) prezes to nie Coperfield. Ktoś potrafi podać jakiś racjonalny argument dla tego typu sponsora za pozostaniem z nami w I lidze?
Odpowiedz cytując