enzo napisał(a):

|
Przedłużył, czy to Wisła jednostronnie skorzystała z opcji przedłużenia o kolejny rok? ;-)
|
Generalnie - szczegóły umowy to nie Twoja sprawa, tak naprawdę nigdy nie są podawane, ale obligatoryjnie trzeba szukać dziury w całym.
Rozumiem żal że nie można rozkręcić histerii jak po odejściu Poletanovicia ale spokojnie, jeszcze pewnie będą odejścia.
Ew. możesz popłakać nad Saviciem, Żukowem, Kieszkiem albo Rosą.
Głowa do góry!