Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90124
Stary 30.06.2022, 17:11
enzo napisał(a):Wyświetl post
Przedłużył, czy to Wisła jednostronnie skorzystała z opcji przedłużenia o kolejny rok? ;-)
Generalnie - szczegóły umowy to nie Twoja sprawa, tak naprawdę nigdy nie są podawane, ale obligatoryjnie trzeba szukać dziury w całym.
Rozumiem żal że nie można rozkręcić histerii jak po odejściu Poletanovicia ale spokojnie, jeszcze pewnie będą odejścia.
Ew. możesz popłakać nad Saviciem, Żukowem, Kieszkiem albo Rosą.

Głowa do góry!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując