Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90123
Stary 30.06.2022, 16:45
Raczej nie wierzę, żeby Wisła przedłużała umowę z piłkarzem, który by tego nie chciał. W myśl zasady: z niewolnika nie ma pracownika. Bo do niczego dobrego by to nie doprowadziło.

Wisła chciała skorzystać z opcji przedłużenia. Usiadła do rozmów z Fernandezem. Ten wyraził chęć przedłużenia umowy, więc Wisła skorzystała ze wspomnianej opcji. Teraz powinno być już OK
Odpowiedz cytując