|
Do niedawna lubiłem wejść na żydowskie forum po naszych zwycięstwach, czy ich porażkach. Jest tam taki degenerat, który pisze bardzo podobnie jak @KOALIK, jednak z bardziej wysublimowanymi i zawoalowanymi inwektywami w naszą stronę. Zastanawiam się, czy z czego wynika ten wspólny mianownik.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
|