Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3099
Stary 30.06.2022, 16:03
Spokojnie, zaraz klakierzy napiszą, że tradycyjnie nic się nie stało, a Sernik - kolega Dawida doda, że on załatwi takiego sponsora, że cała Polska będzie zazdrościła.

W końcu już rok temu tak pisał, gdy ten z Pcimia był witany z honorami

Dawid po spadku jest takim samym wstydem dla Wisły jak była Sarapata z ekipą.
Odpowiedz cytując