|
Spokojnie, zaraz klakierzy napiszą, że tradycyjnie nic się nie stało, a Sernik - kolega Dawida doda, że on załatwi takiego sponsora, że cała Polska będzie zazdrościła.
W końcu już rok temu tak pisał, gdy ten z Pcimia był witany z honorami
Dawid po spadku jest takim samym wstydem dla Wisły jak była Sarapata z ekipą.
|