|
Kilkaset tysięcy złotych na jeden sezon. Może 700-800 tys za sezon. Tak luźno obstawiam.
7 mln na 3 sezony to byłoby prawie 2,4 miliona za sezon. LVBet by tyle płaciło, skoro ich logo nie znajdowało się nawet na koszulce Wisły? A jeżeli tak, to już w ogóle tragedia.. bo ja to bardziej luźne kwoty obstawiałem. Choć i tak musimy wziąć poprawkę na to, że klub spadł do 1. ligi więc LVBet na pewno by tyle nie płaciło ile w Ekstraklasie (więc załóżmy, że zamiast 7 mln, teraz by to było np. 3 -3,5 mln, co i tak byłoby bardzo pokaźnym wsparciem finansowym, tym bardziej w realiach 1-ligowych).
Ostatnio edytowane przez aNouc : 30.06.2022 o godz. 15:41.
|