Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90120
Stary 30.06.2022, 15:16
Mental, niby jest presja bo to Wisła, gadanie, że Wisła to wielki klub (jak ma taki szrot unieść tę presję?) z drugiej strony nic się nie wymaga bo już od pewnego czasu się utarło, że Wisła o nic nie gra, aby jakoś to było. Do tego ciągłe zmiany trenerów i koncepcji na budowę Wisły.

Jak przychodzili ludzie, którzy byli poziomem ponad tę ligę to sobie w takich warunkach radzili, bo nawet jak grali słąbo to i tak byli w czołówce ligi. Jak się skończyło sypanie kasą i sprowadzanie średnich albo słabych piłkarzy to oni już sobie nie potrafią poradzić w takich warunkach. I raczej tu nie chodzi o umiejętności bo jakieś każdy ma lub miał, tylko o psychikę, która zostaje w Wiśle Kraków rozjebana i później ci kopacze są wyzuci ze wszystkiego. Takie sieroty miernoty się robią a ostatnie czasy już w ogóle pokazują, ze jak ktoś coś nawet trochę umie (Forbes), coś więcej umie (El Mahdioui i Yeboah) albo ma szansę na zrobienie jakieś kariery (Buksa) to wypierdala stąd w podskokach przy pierwszej lepszej okazji. I to też nie jest przypadek, że lepszych graczy nie potrafimy utrzymać, ze są w stanie się kłócić jak Buksa i Forbes, albo uciekają biegusiem po 6 czy 18 miesiącach gry w klubie, jak ostatnia dwójka wytransferowana zimą.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując