Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90119
Stary 30.06.2022, 15:16
a kto ma ich trenować ? Kmiecik ? popatrzcie sobie na statystyki naszych napastników z ostatnich lat nie licząc wybryk Carlitosa, który był po prostu dobry.. trzeba się cofnąć do czasów Brożka, Kużby, Frankowskiego i Żurawskiego, ale to byli ludzie z naturalnym talentem

jedynie trenera bramkarzy mieliśmy fajnego (Kowal), który właśnie od nas odszedł do Rakowa..
Odpowiedz cytując