Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90118
Stary 30.06.2022, 14:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pisałem o tym wcześniej. Zamiast brać się za trenowanie, rozwijanie piłkarzy to szukamy gotowego produktu. Szkolenie u nas się kończy na CLJ a później to piłkarze nie mają zbytnio wyznaczonej ścieżki.

Z tej perspektywy trzeba trzymać kciuki za Brzeczka, bo jak mu się uda, to może w końcu doczekamy się jakiejś stabilizacji.
To jest jakiś bardziej fundamentalny problem.

Piłkarze u nas wręcz gasną. Ci, którzy przychodzili tutaj prezentując jakiś poziom, po kilku miesiącach stają się zwykłym ligowym planktonem (w najlepszym wypadku).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując