https://www.twitter.com/wislakrakows...3168536625153?
LVBet nie jest już sponsorem Wisły. Ze słów prezesa LVBet można wywnioskować, że to oni rozwiązali umowę z klubem, która miała obowiązywać do 2024/2025.
Chyba, że była to decyzja władz Wisły, które szykują kogoś na ich miejsce.. na dniach się wyjaśni, jeżeli żadną firma nie zastąpi logo LVBet, to sprawdzi się wersja nr 1, a przy okazji kilkaset tysięcy złotych będziemy do tylu.