Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90114
Stary 30.06.2022, 13:29
sandbender napisał(a):Wyświetl post
To jest kwintesencja rozwoju piłkarzy w Wiśle. Przez ostatnie lata nikt kto do nas przyszedł i był słabym lub średnim piłkarzem, nie odszedł będąc wyraznie lepszy. Po drodze jeszcze zepsuliśmy kilku dobrze się zapowiadających. Tylko ci, którzy byli w topie w skali ligi nie zostali zepsuci: Carlitos, Imaz, El Mahdioui itd
Paru nie zepsuliśmy, ale zależy od kiedy liczyć ostatnie lata, jeszcze za Stolarczyka paru się rozwinęło:

Lis, Bartkowski, Pietrzak, Kort, Kostal, Arsenic (ich późniejszy zjazd mnie już nie interesuje).

Skowronek całkowity rozkład kadry.

Hyballa z paru wycisnął maxa aż ich zajechał.

Gula to nie wiadomo co z tymi ludźmi robił przez 8 miesięcy.
Odpowiedz cytując