|
Nie pomyliłem, chodziło mi o Mehremicia, nie mówię, że się znam, bo dużo tu pozytywnych opinii o nim, no ja mam po prostu inne zdanie o nim. Może je zmienię, jak pokaże się z innej strony jak dotychczas.
Pamiętam kilka sytuacji, jak miał piłkę do wybicia przy linii końcowej i zamiast robić to prawą nogą by szybko zażegnać akcję, to robił taki łuk, że prawie boiska brakło żeby tylko wybić lewą nogą. Ostatni raz coś takiego widziałem jak grałem w juniorach... Może jest szybki, nie pamiętam, ale zwrotny (o to mi chodziło, że klocowaty) na pewno nie xD
|