Karherop napisał(a):

|
Problem w tym że wiele osób (już nie chce wskazywać które), przywiązuje zbyt wielką wagę do sparingów, gdzie to normalna jednostka treningowa, tyle że w starciu z rywalem. Jakoś nie widzę aby ktokolwiek żądał bramek z dzisiejszego treningu.
|
Nie obracaj kota ogonem.Nie chodzi o wagę sparingów tylko chęć zobaczenia jak drużyna której kibicujesz strzela bramki a to zawsze cieszy obojętnie czy jest to sparing czy ligowy mecz