azor napisał(a):

yeap, faktycznie udostepnianie jakiekojlwiek decyzyjnosci półgłówką zwizanym z szeroko pojętym środowiskiem ultrasów zawsze okazywało się sukcesem tego się trzymajmy
|
Czyli lepiej żeby np 50 ultrasow arki kupiło sobie incognito bilety przy sektorze rodzinnym i robiło burdel bez kontroli?
Uważam że w interesie klubu jest znalezienie miejsc na stadionie dla gości. Choćby dlatego by uniknąć samowolki o której mówisz.