|
Dla mnie też te ceny są normalne.
Parę lat temu za mecz 3 ligi płaciłem ponad 20 zł.
W międzyczasie realna inflacja wyniosła pewnie z 40%.
Co to jest na dzisiejsze czasy 30-40 zł? Wejdę do spożywczego kupię parę drobiazgów i płacę 2x więcej. A w koszyku praktycznie pusto.
Bez przesady.
|