Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21936
Stary 29.06.2022, 21:18
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Aż boje się myśleć jak będą wyglądać budynki o lekkiej konstrukcji. Patrząc na nasz stadion to nasuwa mi się myśl, że postawią dwa blaszaki ala garaż hehe
Czego by nie wybudowali, oprócz może schronu atomowego, wszystko postawione obok naszego "brutalistycznego" stadionu będzie wyglądało na lekką konstrukcję
Odpowiedz cytując