kopaczoholik napisał(a):

Aż boje się myśleć jak będą wyglądać budynki o lekkiej konstrukcji. Patrząc na nasz stadion to nasuwa mi się myśl, że postawią dwa blaszaki ala garaż hehe
|
Czego by nie wybudowali, oprócz może schronu atomowego, wszystko postawione obok naszego "brutalistycznego" stadionu będzie wyglądało na lekką konstrukcję
