Elendil napisał(a):

|
Wg mnie nie, ale nie zamierzam się kłócić. Miśkiewicz w ekstraklasie? Ech... Serio, zamienilibyście obecny skład Wisły na skład Wieczystej?
|
Na razie Wieczystą wyjaśniła Garbarnia - i na tym poprzestańmy. Porównania z Wisłą są bez sensu, bo to inny poziom sportowy. Niech najpierw zaczną grać z klubami zawodowymi, nie amatorskimi, wygrywają i wjadą na szczebel centralny - wtedy przestaną być ciekawostką.
Porównanie z Niecieczą jest o tyle zabawne, że zorientowani w temacie wiedzą ile zajął jej awans z pierwszej ligi do Ekstraklasy.