Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15305
Stary 29.06.2022, 18:37
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie nie, ale nie zamierzam się kłócić. Miśkiewicz w ekstraklasie? Ech... Serio, zamienilibyście obecny skład Wisły na skład Wieczystej?
Na razie Wieczystą wyjaśniła Garbarnia - i na tym poprzestańmy. Porównania z Wisłą są bez sensu, bo to inny poziom sportowy. Niech najpierw zaczną grać z klubami zawodowymi, nie amatorskimi, wygrywają i wjadą na szczebel centralny - wtedy przestaną być ciekawostką.

Porównanie z Niecieczą jest o tyle zabawne, że zorientowani w temacie wiedzą ile zajął jej awans z pierwszej ligi do Ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.06.2022 o godz. 18:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując