Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15302
Stary 29.06.2022, 16:29
Może jeszcze raz:
- twierdzę, że Kwiecień buduje zespól tak, żeby w każdej kolejnej, wyższej klasie rozgrywkowej mieć piłkarzy, którzy tę konkretną klasę rozgrywkową mogą zdominować.
Jeśli teraz w III lidze okaże się, że są od nich silniejsze zespoły, natychmiast ściągnie jeszcze silniejszych piłkarzy, o ile tego już nie zaplanował.

Podobnie kiedy wejdzie do I ligi nie będzie ściągał graczy typu Basha (bo ten pewnie mógłby pomóc w III czy II lidze), ale zdecydowanie lepszych (bo po co tracić czas na zbyt długie przebywanie w jednej klasie rozgrywkowej?).

Nie mając długów i dziwnych zobowiązań może to robić, a nasze trio nie może.

To nic, że, jak twierdzą niektórzy ich "poziom sportowy (...) jest żaden - zwłaszcza w porównaniu do Wisły".

Ich poziom sportowy jest odpowiedni do tego, by zdominować klasę rozgrywkową, w której aktualnie grają. A pieniędzy Kwiecień ma dosyć (zwłaszcza bez konieczności rolowania długów), by ten poziom podnosić sukcesywnie na potrzeby konkretnej ligi, w której Wieczysta gra.

O "paleniu pieniędzmi" można byłoby mówić, gdyby Kwiecień na IV czy teraz na III ligę sprowadzał graczy przerastających naszą ekstraklasę.
Na to przyjdzie czas i wtedy okaże się czyj model polityki sportowej jest lepszy - naszego trio, które drepcze w miejscu łudząc się, że wszystko wygra się samo, czy Kwietnia, który dostosowuje poziom sportowy do wymogów danego sezonu w danej klasie rozgrywkowej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując