Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15301
Stary 29.06.2022, 16:08
zgadzam się - pewnie dlatego o wiele łatwiej i taniej jest budować drużynę, która rozbije rywali w IV lidze, niż taką, która zrobiła by to w ekstraklasie czy nawet 1 lidze.
Odpowiedz cytując