Elendil napisał(a):

Naprawdę porównujesz granie w IV lidze do grania w ESA? Ciekawe, że ci sami emeryci, którzy w Ekstraklasie już nie domagali, są gwiazdami w IV lidzę. Ciekawe, jak to jest, co nie?
serio? Kogo konkretnie?
|
Chłopie widzę ,że Cie boli zjazd Wisły do I ligi.
I chyba dobrze ,bo takim jak Ty i Tobie podobnym chyba to otrzeźwienie było potrzebne.
Niech do Ciebie dojdzie ,że nie porównuję Wieczystej do Wisły ,ale tez uważam,ze nie ma co się obłudnie śmiać z Ich sukcesów ,bo póki co Oni je notują (obojętnie na którym poziomie) ,a my wręcz przeciwnie.
I nie życzę sobie ,ani nikomu z nas ,żebyśmy się spotkali w ramach II ligi w przyszłym roku .Wtedy już tak nie będzie chyba do śmiechu...,ale pewnie do prześmiewania tak ,bo to klub bez tradycji ,za pieniądze Kwietnia z mniejszą liczbą kibiców itd.... I ch...j z tego.Założyli sobie cel i jak go osiągnęli ,to po co to prześmiewać?