Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15294
Stary 29.06.2022, 12:59
Ja też nie rozumiem tego mówienia, ze to będzie co najwyżej II liga, w polotach I. Przecież oni normalnie kontraktują piłkarzy już jak w ekstraklasie, emerytów bo emerytów ale jeszcze chętnie by tych emerytów część klubów ekstraklasy przygarnęła. Idą dalej i się nie zatrzymują, obóz w Austrii, mecze z Mallorcą i Genoą, przecież aktualnie o takim czymś to większosć klubów ekstraklasy może pomarzyć.

Mają sukcesy i te sukcesy też na pewno ich napędzają. Jak teraz zrobią awans to ekstraklasa będzie już na wyciągnięcie ręki. I co dla Kwietnia za problem robić to co teraz, wpompować jeszcze trochę więcej kasy ale też zaczynać pozyskiwać więcej kasy od sponsorów będąc w 1 czy 2 lidze?

Jak ktoś ma troche kasy, głowę na karku i chce, to w tym naszym ....idołku spokojnie może sobie takie cuda jak Wieczysta w kilka sezonów w ekstraklasie czy Nieciecza ze stadionem całkiem fajnym na środku wsi realizować.

A jak ktoś nie "umi", na siłę lub na pałę robi to będzie rozpierdalał kluby najlepsze jak Mioduski Legię, czy nasze nieudolne trio Wisłę.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując