Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90104
Stary 29.06.2022, 11:30
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No chyba pomylił, Mehremic był szybki i jak na stopera drobnej budowy, dobry technicznie. Miał wiele zagrań przy rozegraniu ryzykownych, takich prawie przejętych, parę razy przyprawił mnie tym o palpitacje serca. Z drugiej strony, mimo opresji nie przypominam sobie, aby choć jedną bramkę w ten sposób zawalił. W grze obronnej był całkiem w porządku, nie do konca wiedziałem dlaczego go odpalono.
Drobnej budowy?

Dla mnie właśnie jak na obrońcę wysokiego był naprawdę zwrotny i szybki. Czasami się taktycznie gubił ale w walce 1 na 1 wyglądał bardzo dobrze. Też byłem zdziwiony, że Gula go odstawił. Jak będzie grał tak jak w pierwszym okresie w Wiśle, to na I ligę będzie TOP obrońca.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując