s1mone napisał(a):

|
No chyba pomylił, Mehremic był szybki i jak na stopera drobnej budowy, dobry technicznie. Miał wiele zagrań przy rozegraniu ryzykownych, takich prawie przejętych, parę razy przyprawił mnie tym o palpitacje serca. Z drugiej strony, mimo opresji nie przypominam sobie, aby choć jedną bramkę w ten sposób zawalił. W grze obronnej był całkiem w porządku, nie do konca wiedziałem dlaczego go odpalono.
|
Drobnej budowy?
Dla mnie właśnie jak na obrońcę wysokiego był naprawdę zwrotny i szybki. Czasami się taktycznie gubił ale w walce 1 na 1 wyglądał bardzo dobrze. Też byłem zdziwiony, że Gula go odstawił. Jak będzie grał tak jak w pierwszym okresie w Wiśle, to na I ligę będzie TOP obrońca.